nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Regulamin Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Dziennik Prawny Rzetelny Prawnik

RZETELNA GRUPA

Rzetelna Grupa

Rzetelna Grupa jest firmą świadczącą kompleksowe usługi doradcze w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa konsumenckiego, praw autorskich oraz ochrony danych osobowych. Specjalizuje się w obsłudze podmiotówz branży e-commerce, nowoczesnych technologii IT oraz prowadzących szeroko rozumianą działalność w internecie. Rzetelną Grupę tworzą doświadczeni eksperci, radcy prawni, prawnicy oraz menedżerowie, którzy wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu bezpiecznego biznesu, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa i najlepszymi praktykami.

Rzetelna Grupa jest współzałożycielem Izby Gospodarki Elektronicznej, której zadaniem jest rozwijanie rodzimego rynku e-commerce.

www.rzetelnagrupa.pl

ZAKRES USŁUG

 • Rzetelny Regulamin

  Rzetelny Regulamin

  Rzetelny Regulamin to platforma certyfikacji sklepów i serwisów internetowych. W ramach Rzetelnego Regulaminu spółka dostarcza przedsiębiorcom, prowadzącym działalność w internecie, kompleksowe usługi prawne wraz z opieką prawną pod kątem zgodności prowadzonego e-biznesu z przepisami prawa, spełnienia obowiązków informacyjnych oraz poszanowania praw konsumenta. Spółka świadczy usługi audytów e-sklepów, zarówno pod kątem przepisów konsumenckich, jak i branżowych, w zależności od asortymentu jaki oferuje e-sprzedawca. Każdy opracowany regulamin jest indywidualnie przygotowany dla konkretnego e-biznesu. Dodatkowym atutem oferowanych rozwiązań jest system ocen i zbierania opinii klientów.

   

  Certyfikat Rzetelnego Regulaminu buduje zaufanie, wzmacnia wiarygodność i bezpieczeństwo e-zakupów.

  www.rzetelnyregulamin.pl
 • Polityka Bezpieczeństwa

  Polityka Bezpieczeństwa

  Polityka Bezpieczeństwa to usługa kierowana do wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe w firmie. Polega na opracowaniu dokumentów polityki bezpieczeństwa i instrukcji zarządzania system informatycznym oraz wdrożeniu procedur przetwarzania i ochrony danych osobowych, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Usługa gwarantuje pełną zgodność w zakresie ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa procesu ich przetwarzania.

   

  Eksperci Rzetelnej Grupy, jako Certyfikowani Inspektorzy Ochrony Danych świadczą usługi wsparcia operacyjnego w codziennej pracy Administratorów Danych Osobowych.

  www.politykabezpieczenstwa.pl
 • Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik to usługa skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, którzy nie posiadają w swoich strukturach działów prawnych, ale potrzebują rzetelnych konsultacji i opinii prawnych na najwyższym poziomie. Usługi świadczone są na jasno określonych zasadach w ramach abonamentu, który precyzuje zakres doradztwa i jego koszt. Model usługi zapewnia przedsiębiorcy wsparcie dedykowanego doradcy, indywidualnie opracowywane umowy i dokumenty prawne, a także bezpieczeństwo finansowe.

   

  Usługi doradcze w ramach Rzetelnego Prawnika świadczone są m.in. w zakresie prawa: cywilnego, gospodarczego, spółek handlowych, pracy, administracyjnego, telekomunikacyjnego, konsumenckiego, nieruchomościowego oraz ochrony danych osobowych.

  www.rzetelnyprawnik.pl
 • Dziennik Prawny

  Dziennik Prawny

  DziennikPrawny.pl to serwis informacyjny poświęcony biznesowi i prawu. Dedykowany jest zarówno dla konsumentów jak i przedsiębiorców. Jest zbiorem aktualnie obowiązujących przepisów i ich interpretacji dotyczących szeroko rozumianego handlu, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie, praw konsumentów i obowiązków sprzedawcy. Serwis to także bogata baza eksperckich publikacji z zakresu prawa konsumenckiego, handlowego, prawa pracy i innych obszarów.
  www.dziennikprawny.pl
 • Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa to usługa skierowana zarówno do przedsiębiorców jak i konsumentów, czyli stron wszelkiego rodzaju umów, realizowana za pośrednictwem elektronicznej platformy. Platforma ta umożliwia przedsiębiorcy generowanie dokumentów spełniających obowiązki ustawowe i udostępnianie ich konsumentowi, a konsumentowi przeglądanie i pobieranie dokumentów. Każdy dokument poświadczony jest podpisem elektronicznym uprawnionego reprezentanta Rzetelnej Grupy wraz ze znacznikiem czasu wskazującym kiedy został podpisany. Dzięki temu obie strony mają pewność, że umowa jest ważna i została zawarta zgodnie z aktualnymi przepisami oraz poszanowaniem praw i obowiązków stron.

   

  Dodatkowym obszarem w jakim można wykorzystać usługi świadczone w ramach platformy jest kompleksowa ochrona treści i zdjęć prezentowanych na stronach internetowych.

  www.rzetelnaumowa.pl