nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Regulamin Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Dziennik Prawny Rzetelny Prawnik

Organizacja konkursu MMS lub loterii SMS

Organizując konkurs lub loterię promocyjną musimy zadbać o infrastrukturę techniczną, która umożliwi przeprowadzenie promocji zgodnie ze scenariuszem. Ważnym elementem infrastruktury technicznej jest jej bezpieczeństwo, zarówno pod względem zapewnienia ciągłości usługi, jak i zabezpieczenia zbieranych danych.

Podejmując współpracę z naszą firmą, zyskujecie Państwo najwyższy poziom bezpieczeństwa świadczonych usług, gwarancję najwyższej jakości oraz możliwość kompleksowego wsparcia przy organizacji konkursu czy loterii promocyjnej.

 • Obsługa SMS lub MMS

  Organizacja konkursu SMS lub loterii SMS wymaga zapewnienia zasobów technicznych pozwalających na obsługę tego kanału komunikacji z uczestnikami. Konkurs SMS jest bardzo popularnym narzędziem promocyjnym, m.in. z uwagi na jego szybką i prostą organizację. Dzięki bramce SMS mogą Państwo zlecić przygotowanie konkursu, quizu lub przeprowadzić głosowanie. Jeżeli przedmiotem konkursu są prace jak np. zdjęcia, zamiast SMS mogą Państwo udostępnić bramkę MMS. Dzięki temu uczestnicy konkursu łatwo, z poziomu swojego telefonu, będą mogli wysłać zgłoszenie konkursowe, zamieszczając zdjęcie wraz z ewentualną treścią tekstową.

Ramy współpracy:

 • przejęcie kompetencji Organizatora konkursu (jako jedna z opcji),
 • dobór odpowiedniego mechanizmu konkursowego,
 • stworzenie strony, aplikacji konkursowej, bramki sms, bramki mms.

Zapytaj o szczegóły oraz wycenę usługi

 • Wizytówka konkursu

  W pierwszej kolejności warto pomyśleć o stronie internetowej, tzw. wizytówce konkursu, za pomocą której przekażemy uczestnikom wszelkie informacje dotyczące promocji oraz udostępnimy regulamin uczestnictwa. Strona powinna być przejrzysta, przygotowana zgodnie z obowiązującymi trendami, a publikowane treści czytelne i łatwe do odnalezienia.
 • Aplikacja konkursowa

  Jeżeli organizujemy konkurs internetowy, do jego obsługi będą nam potrzebne aplikacje konkursowe. Tworzone przez nas aplikacje są proste w użyciu, funkcjonalne, można je łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb oraz, co w dzisiejszych czasach jest absolutną koniecznością, mobilne. Aplikacja, która źle wyświetla się na smartfonie czy tablecie jest po prostu bezwartościowa.
  Kolejnym bardzo ważnym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę jest zabezpieczenie aplikacji konkursowej, zarówno od strony organizacji samego konkursu, jak również przed działaniem nieuczciwych uczestników, chcących wpłynąć na wynik konkursu. Dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług, aplikacje konkursowe utrzymujemy w centrum hostingowym, które posiada certyfikat bezpieczeństwa ISO 27001:2005. Gwarantuje on najwyższy poziom bezpieczeństwa, z jakim mamy do czynienia np. w bankach lub dużych korporacjach.